Novamed - nowa odsłona medycyny.

Dla Twojego Dziecka i Ciebie.

O przychodni

"Od 1992 roku prowadzę prywatną praktykę lekarską w swoim gabinecie. Pacjentami moimi są przede wszystkim dzieci, w tym noworodki i niemowlęta. Przyjmuję także pacjentów dorosłych albowiem w ramach mojej pracy zawodowej wykorzystuję doświadczenie i kwalifikacje z zakresu medycyny uniwersyteckiej i holistycznej : homeopatii, homotoksykologii, izopatii, ziołolecznictwa, tradycyjnej chińskiej medycyny.W mojej pracy przywiązuję wagę do stworzenia przyjaznej i komfortowej dla pacjentów atmosfery, która miałaby przypominać zacisze domowe.

Standardowa wizyta trwa 30 minut, pierwszorazowa 60 minut. W tym czasie dokładam wszelkich starań, by podzielić się z pacjentem fachową wiedzą, którą nieustannie pogłębiam. Ważny dla mnie jest bardzo szczegółowy wywiad zebrany od pacjentów. Uważnie ich słucham i staram się nawiązać z nimi dobry kontakt. Nieraz bowiem okazuje się, że te z pozoru mało istotne detale zebrane z wywiadu ważą potem na postawieniu prawidłowej diagnozy.

Specjalizuję się szczególnie w leczeniu holistycznym zaburzeń odporności, zaburzeń środowiskowych, leczeniu grzybic, schorzeń przewodu pokarmowego, alergii, problemów psychosomatycznych. Bardzo ważna dla mnie jest edukacja i promocja zdrowego stylu życia moich pacjentów, gdyż to co jest najistotniejsze w terapii to profilaktyka.

W starożytnych Chinach płacono lekarzom tak długo, jak długo ich pacjenci byli zdrowi, inaczej zapłaty odmawiano. Moim marzeniem, celem i inspiracją do pracy jest prowadzenie i utrzymanie moich podopiecznych w zdrowiu, bo to ono stanowi bezcenną wartość, podstawę naszych wszystkich spraw życiowych. Staram się korzystać z wszelkich metod, które służą jego podtrzymywaniu, zawsze pamiętając o tym, że jest ono harmonijną równowagą stanu ciała, umysłu i ducha. "

                                                                                                                                                 Dr. Iwona Gajos